Jeigu norite, kad jūsų darbuotojai būtų kur kas labiau motyvuoti ir vieningai siektų didesnio pelno, tokiu atveju svarbu susikurti gerą strategiją, kuri užtikrins kokybę. Renginių organizavimas įmonėms dažniausiai paliekamas specialistams, kurie puikiai žino, kaip investicijos gali padėti pasiekti geresnių rezultatų. Juolab, dažniausiai patys verslininkai neturi užtektinai laiko pasirūpinti darbais.
Samdytis profesionalus verta (rekomenduojame – Ozi specialistus), tačiau jeigu nusprendėte pats viską surengti, tokiu atveju pateikiame kelis universalius patarimus, kuris Jums gali būti naudingi.
1.Renginio laiko pasirinkimas.
Jeigu Jūsų komanda nėra didelė, tokiu atveju nesunku bus susižinoti, koks laikas darbuotojams labiausiai tinka. Žinoma, sunku nuspręsti, koks geriausias, tačiau palygindami skirtingus variantus galite išrinkti bent preliminarią datą. Nesirinkite tokios, kuri netoli kokių nors didžiųjų švenčių (kaip kalėdos), kadangi daugelis savaitgalius jau yra suplanavę. O gal visai gera idėja surengti vakarėlį darbo dieną? Darbuotojai bus labai patenkinti.
2.Renginio vietos pasirinkimas.
Kol vieni išsiperka sales, tuo tarpu kiti galvoja, kad biure surengti šventę yra visai geras pasirinkimas. atsižvelkite į tai, kad daugelis žmonių nori pabėgti nuo darbo rūpesčių, tad kur kas geriau pasirinkti neutralią vietą. Paprasčiausiai tokiu atveju būsite tikras, kad darbuotojai lengviau atsipalaiduos.
3.Darbų organizavimas.
Visada nebloga idėja į darbų organizavimą įtraukti ir savo darbuotojus. Žinoma, tokiu atveju jie nesulauks jokios staigmenos, tačiau kai kurie asmenys mielai prisideda. Juolab, jeigu jie turi idėjų ar kokių nors specifinių poreikių – puiku, kai juos bus galima įgyvendinti. Svarbiausia apsibrėžti, kaip patenkinti darbuotojų poreikius.
4.Paslaugų pirkimas.
Renginių organizavimas įmonėms dažniausiai atliekamas profesionalų. Lygiai taip pat reikia pasirinkti maisto tiekėjus, vairuotoją, muzikantus ir panašiai. Svarbiausia, kad darbai būtų paskirstyti ir kiekvienas asmuo žinotų už ką jis yra atsakingas ir kokiu metu jo paslaugos bus reikalingos. Nebandykite visko atlikti pats, kadangi tokiu atveju deja kokybė tikrai nukentės.
5.Biudžeto nustatymas.
Tiksliai žinodami, kokią pinigų sumą galite skirti – kur kas lengviau įgyvendinsite tikslus. Jeigu jūsų įmonėje dirba buhalterė, tuomet palikite jai skaičiavimus.
6.Renginio tikslų formulavimas.
Kol vieni nori, kad darbuotojai kuo labiau susidraugautų, tuo tarpu kiti siekia, kad vakarėlio metu tuo pačiu būtų susikoncentruojama ties darbu. Tiesa, nereikia persistengti, kadangi daugelis nori pailsėti. Kuo mažiau darbinių reikalų – tuo geriau.
7.Skatinimas ir prizai.
Renginio metu nepamirškite apdovanoti žmonių, kurie dirba nuoširdžiai. Pasveikinkite darbuotojus su gimtadieniu ir tuo pačiu paskatinkite juos dar nuoširdžiau siekti bendro tikslo.
8.Gerų darbų akcentavimas.
Renginio metu jokiu būdu nesakykite, kad bendrovėje yra negerai. Priešingai, akcentuokite, kokie jūsų darbuotojai yra šaunūs ir kiek jie daug pasiekė. Gyrimas – geriausia taktika, kuri gali padėti pasiekti daugiau.